3 Ekim 2015 Cumartesi

33...


33 yaşında da oldum sonunda. ..
Neler mi hissediyorum neler mi yaptim ?
Neler neler diye başlayacak olan bir sürü cümlem var aslinda ama bu yaşımin en güzel hediyesi İpek kizim galiba bana...
30 lu yaslarimin bana kattigi en önemli ozellik daha cok şükür eder olmak ... hayattan beklentilerimi netlestirmek biraz daha normallestirmek herşeyi insan ruhuna cok iyi geliyor gercekten..
Boşluğa bakip düşünmek  düşünmek  düşünmek  neyi ne icin yapıyorum diye sorgulamak ve sorgu sonucundan Vicdanın rahat cikmak en guzel hediye insana bence yasadigimiz su fani hayatta...
Haaller kurdum tabi gene bu yil lakin gerceklestiremediklerim de cok oldu o nedenle ahan da buraya yaziyorum demek icin yaziyorum hepsini tek tek:) Doğum  günü çocuğuyum ya dileklerimi yaziyim :)
Hala altin bir alyans alamadim kendime yaw bildigin anam babam alyansi ama bir firsat olmadi bi sene icinde alicam bak bu sefer söz :)
Barselona' ya gitmek istiyorum ama tee ne zamandir istiyorum niye becerip de buna bir firsat yaratamaiyorum kendime sinir oluyorum ayrica yeşil pasaportlu insanlara da hafif gicik oluyorum diyebilirim :) ben de devlete bizmet ediyorum 12 yildir ben de istiyorumyesil pasaport yaa ... aklima estikce bilet alip gitmek iatiyorum oraya buraya diger turlu yuzyil oncesine plan yapmam gerekiyor:(
Hayallerimin %98 i gezmek üzerine kurulu oldugundan Bağdat  da cok gormek istedigim yerlerden birisi lutfen gidiyim bi ara oldu mu :)
Oglum bi gun eve geldiğinde odasina kendiliginden koşup ödevlerini yaptigini ölmeden bi gün gormek istiyorum lutfen yaa:) Bir gun de bi cocuk severek dersini yapmaz mi yaa ; (
Ipek kizimin bemencik büyüyüp bana gulucukler atmasini istiyorum ona deri etek leopar giydirmek istiyorum evet itiraf ediyorum büyük bir ikoncan yetisecek hazirlikli olun diyorum:)
Daha cok memleketime gidip daha cok yeşil alanlarda dolaşmak istiyorum... dogayla ormanla ic ice kalmak istiyorum.. sanirim yaşlanıyorum boyle bahceli ev salincak kitap moduna girmek gibi hayallerim olmaya başladı :)
Kızım az biraz büyüsün kiz arkadaslarimla tatile cikmak istiyorum gevrek gevrek olur olmaz seylere gülmek hicbisey düşünmeden orda burda dolanmak istiyorum:)
Farkindaliklarimin daha daha artmasi icin kendimi daha cok gelistirmek istiyorum...
Bayilarak okudugum kitaplarimi daha cok okumak istiyorum kendimi en iyi hissettiğim anlar gerçekten kitaplarimla başbaşa kaldigim anlar... cok seviyorum.
Iste boyle gencler daha var bi suru garip sacma veya dogru isteklerim hayallerim ama bu günüm dünüm yarinim icin Allah'ima binlerce kere şükürler ediyorum. Her daim yanimda olan esim ve yavrularimla hastaliksiz huzur dolu bir hayat diliyorum kendime bu yil...