8 Şubat 2014 Cumartesi

Mert 7 Yaşında....


 Blogumun hali beni bile üzdü.... 1 yıldır elimi bile sürmemişim bloga. İstanbul bana ben İstanbul'a yetişemiyorum desem abartmış sayılmam.... Her haftasonu yeni bir yerler keşfetmece her hafta içi nefes almadan çalışmaca....
Bu yılın yine en güzel şeyi yine oğlumun doğum günü tabi ki... İlk defa ısrarlara dayanamayıp dışarda bir doğum günü organizasyonu yaptık. Beyfendi bir özenme bir bezenme... Anne herşeyi sen yapmalısın dedi durdu. Sonuç olarak tüm hediyeleri doğum günü pastasını süslemeleri yapan anne gün sonunda perperişan haldeydi ama asla şikayetçi değildi:))
 
Pastasını minecraftlı istedi. Ben pek bu amcayı minecrafta benzetemesem de tadı gelenler tarafından epey takdir topladı.
 


 Sitemizin kafesinde olacak doğum günü için bir gün önceden süsleri yaptık hazırladık ama haftalar öncesinden Eminönü alışverişi bilimum internet sitelerinden fikirler toplamaca ile geçti. Kızların tarafı Furby li erkeklerin tarafı korsanlı olacak şekilde bir konsept hazırlandı palyaçolar pinyatalar herşey hazır edildi. Şehzademize küçük bir festival düzenledik desem abartmam :))
  
 
  
 Gelen misafirlere küçük küçük hediye vermek istedik ama naapacağımızı bilemedik. Bu nedenle Mertimin en güzel resmini magnet yaptırdık ve gelenlere hatıra olarak hediye vermeye karar verdik. Tam isabet olmuş herkes çok beğendi hediyemizi:)
 
 
 
 
Sonuç olarak çok eğlenceli hoş bir parti olmakla birlikte oğlumun neşesinin tavan yaptığı bir gün olması beni çok mutlu etti... Hep gül oğlum sen hep neşeli hem kıpır kıpır muzip bir çocuk olarak kal.... Hep güzel vicdanın senle olsun hiç bırakmasın peşini... Sorumluluk sahibi ol hep sev ve sevil oğlum... Biz seni çok seviyoruz:)))

2 yorum:

Adsız dedi ki...

nice nice güzel yaşlara mertçim :harika bir organizasyon olmuş sevgilerle nurgül

seolara dedi ki...

Paylaşımlarınız çok başarılı, sitenizi ilgiyle takip ediyorum..
çay makinesi