5 Ocak 2012 Perşembe

Her Yöne 90 Dk.

Yine güzel bir oyunla burdayım:)) 2011 yılı sosyal açıdan iyiydi demiştim size ... Bu da onalrdan birisi. Ankamall Sanatolia sahnesinde sergilenen bu oyunu Esma ile şehir fırsatlarında yarı fiyatına bulup almıştık. Biletleri aldıktan sonra oyun hakkında biraz araştırma yaptık ekşi sözlükte valla yerden yere vurmuşlar. Bi Allah belanızı versin demediler yani o derece... Yaaaa ööööffffff nerden aldık bunu diyerek gittik oyuna. Para da vermişiz gitmesek olmaz. E oyuncular çok tanıdık bu kadar da beter olmaz diye diye oturduk.

Oturduk oturmasına da tam ışıklar kapanıcak birisi geldi. Hanfendi bizim yerimize oturmuşsunuz. Biz de yooooo diyoruz ama biletleri çantanın içine atmışız. Malum kadın çantalarını da düşününce hele bi de karanlık olunca bileti bulamadık. Ara allah ara yok yok arkadaş yok yani:))) Neyse tamam dedi gitti eleman. Gittikten 5 dk sonra bileti bulduk. Anaaaa bi bakarız ki sol 1-2 imiş biz orta 1-2 ye oturduk. Vahlana vahlana ilk yarıyı seyrettik. Bu arada ilk yarı çok eğlenceliydi. Sonra ara verildi. Biz biraz utanarak biraz da napalım artık olan olmuş diyerek kendi yerimize yol alıp arkadaşlara "biz bi yanlış yaptık buyrun yerinize geçin biz de ikinci yarıyı burda seyredelim" diycez... Gittik ki kızın suratı 10 karış . "Artık olan oldu ne farkeder bu saatten sonra eşim sizi uyardı bıdı bıdı bıdı bıdıdıddıdıdıdıdı" :(((((((((((((( Eyvah eywah.. Özür diledik bilmem ne yokk geçmediler yerlerine. Zaten uzatcak bişey de yok aslında birimiz bir uçta birimiz bir uçta ama aynı sırada. Görüş mesafe herşey aynı yani. Ne var geçsen  o kadar özür diledik noollmuşşş yani nolmuşşş ufak bi hata:)

Hulasa söylene söylene yerimize döndük ikinci yarı başladı. Allah'ım Esra Erol ile evlilik adı altında bir canlandırma yaptılar bayılcaktık gülmekten. Resimdeki sarı kız-adını unuttum şimdi- o kadar başarılıydı ki anlatamam. Normalde diperleri  kendisinden daha ünlü dizilerde filmlerde çok gördük kendilerini ama bu kız başkaydı. İşleri uzattı sahneye seyirciyi davet etti filan. Harikaydı yani sonuç olarak...
Bence siz de bilet bulursanız ve fırsatınız varsa mutlaka gidin. Biz eve dilimizde "her yöne 90 90 dakka umurumdamı dünya" nidalarıyla döndük:)))))

Gidin ve neşelenin:)))

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Elifcim nası eğlenceliydi gerçekten, yine güldük güldük güldük.Çıktıktan sonra ben önce her yöne doksan doksaaaan dakika, sonra bülenttttt bülenttttt:):):)

Neşeli Sesler dedi ki...

hahahah :)) Bület'i epey oynattı kadın sahnede ya:)) müjganla bülent gecenin yıldız konukları:)))

her yöne 90 90 dakkaaa ayyy oynıcam şimdi:))