19 Aralık 2011 Pazartesi

Yedigöller- Bir Doğa Harikası-

Hep Yedigöller'e gitmek istemişimdir. Ama hep de Sonbahar'da gitmek istemişimdir. Çok mu dua ettim nedir tam istediğim zamanda sevdiğim insanlarla beraber harika bir seyahat oldu. Yedigöller resimlerdekiden bile daha güzel bir yermiş meğer. O yeşiller o sarılar o yapraklar ağaçlar "Aman Yarabbi " diyesi geliyor insanın. Karadenizli olmama rağmen muhteşem buldum. Mutlaka gidin derim. 
 Bizim gittiğimiz tur extway adında bir tur idi. Tur şirketinin sahibini tanıyoruz. Çok iyi niyetli insanlar. Fiyatlar uygun. Gayet arkadaş abi kardeş abla şeklinde bir gezi oldu. saat 7 de Eryaman'dan aldıalr bizi yaklaşık 3 saat sonra Yedigöllerde idik. Zaman kaybı olmasın diye arabada kahvaltı ettik. 3 saat sonra güzelliğin içine düştük. Ormanda yürüyüş yaptık. Öğlen de mangal partisi yaptık. Yanımızda yaş ortalaması 4 olan 3 tane çocukla hiç bunalmadık. Onlar da bizimle yürüdü mangalda ne piştiyse yediler hiç sıkıntı yaratmadılar.

 Eğer zamanınız olursa Ankara'da günübirlik yapılabilecek en güzel aktivitelerden birisi olabilir diye düşünüyorum.

 Ne diyoruz "Yedigöller'i görmeden ölmeyelim"

:))))3 yorum:

tatlihayat dedi ki...

Cok guzel dimi bizd cocuklar yokken gitmistikk bayilmistikk hatta orman icinde orman bakanligina bagli evlerde kalmistikk hava mis gibiiiydii

Neşeli Sesler dedi ki...

Kesinlikle çok güzel bir yer... sanki dünyada değilmiş gibi rüyada gibi:)

Sevgiler...

Coşkunlu Figen dedi ki...

benimde çok görmek istediğim bir yer özellikle dediğiniz gibi o sarıları turuncuları ama 9 aylık bebişim var yürüyüş yaptığınız yerler bebek arabası ile müsait mi acaba..