10 Nisan 2010 Cumartesi

Geri Döndüm

Kurufasülyemin hikayesini cümle alem okumuştur heralde:))) Neredeyse bir aydır bloguma hiçbirşey ekleyemedim. Tabi ki sebebi var.. Bir sorun? bakalım sonra söylenin nerelerdesin diye:)))
Taşındım... Yepyeni çok cici bir eve taşındım...Yeni bir ev , yeni komşular yeni eşyalar (kısmen tabi) , yeni yeni yeniliklerle doluyum bu aralar. Uzun zamandır planladığımız olayı gerçekleştirip taşındık. Tebdili mekanda gerçekten ferahlık varmış. O kadar yeni evi benimsedim ki sanki yıllardır burda yaşıyorum gibi hissediyorum. Çok sevdim burayı... Sabahları mutfağımı ışıl ışıl yapan güneşi , Mertin istediği gibi koşup oynadığı koridorları salonu, evin önündeki küçük çocuk parkını, hemen yanımızdaki alışveriş merkezini, balkonumu, görüntülü kapı telefonunu çok sevdim... En çok da o görüntülü telefonu seviyorum ya... İnsanların zile çalarken bekleme hallerine çok gülüyorum... Niye ise herkesi yüzünde aynı ifade:))) Bunla da eğlenen ilk deli benim heralde:))
Bu sofrayı da öylesine çektim... Yazıyı boş yazmamak adına yeni taşındığım sıralarda çekilmiş bir fotoğraf... Ama hiç üzülmeyin tüm ihtişamımla geri döndüm...:))